Aplikacja Mobilna KSeF


Jedna aplikacja wiele możliwości


""

O aplikacji

Poznaj Aplikację Mobilną KSeF

Sprawdź jej funkcje

Bezpłatna aplikacja dla przedsiębiorców, dzięki której możesz zarządzać fakturami, nabywcami, rachunkami bankowymi, a nawet utworzyć swoją wizytówkę.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna. Nie gromadzimy żadnych danych o Twojej aktywności. Wystawione faktury są wysyłane do KSeF, a pozostałe informacje są zapisywane tylko w Twoim urządzeniu z możliwością przechowywania ich w chmurze.

Pamiętaj:

 

Aplikację Mobilną KSeF udostępniliśmy wyłącznie w wersji produkcyjnej. Środowisko produkcyjne wymaga użycia danych uwierzytelniających zgodnie z rejestrem informacji o właścicielach firm. W celu zalogowania się do usługi konieczne jest posiadanie faktycznych uprawnień.

 

Każda faktura wystawiona w środowisku produkcyjnym i przesłana do KSeF jest dokumentem wprowadzonym do obiegu prawnego.

Odkryj więcej możliwości

Pobierz Aplikację i korzystaj już dziś

Aplikację możesz pobrać ze sklepu Google Play i App Store

e-Paragony 2.0 - Pobierz z Google Play

#

 

Telefon komórkowy, na których widoczne są ekrany aplikacji KSeF

Twoje dane w Aplikacji są bezpieczne

""

Bezpieczne logowanie

Do aplikacji możesz zalogować się biometrią lub PIN-em. W razie utraty telefonu - Twoje dane są zabezpieczone.

""

Prywatność

Aplikacja Mobilna KSeF nie gromadzi żadnych danych o aktywności Użytkownika. Wystawione faktury są wysyłane do KSeF, a pozostałe informacje są zapisywane w urządzeniu z możliwością przechowywania ich w chmurze.

""

Bezpieczeństwo

Aby dostać się do swojego profilu, w pierwszej kolejności musisz potwierdzić swoją tożsamość profilem zaufanym, a aplikacja zweryfikuje Twoje uprawnienia.

Strona Wwwekran Dodaj Pozycje
""

Wygoda i dostępność

Fakturę w KSeF wystawisz w dowolnym miejscu, gdzie się znajdujesz. Telefon zawsze masz ze sobą, wystarczy że zalogujesz się do aplikacji.

""

Kopia danych

W każdej chwili możesz włączyć synchronizację danych ze swoją chmurą. Dzięki temu nawet gdy utracisz telefon, będziesz mógł je odzyskać.

""

Bądź czujny!

Pobieraj aplikacje tylko z bezpiecznych źródeł. Nie udostępniaj swoich haseł.

Aplikacja Mobilna KSeF umożliwia.

NAZWA PRZESZŁOŚCI

Zarządzanie profilami przedsiębiorcy

Jeżeli wystawiasz faktury w ramach różnych przedsiębiorstw, ta funkcjonalność jest właśnie dla Ciebie! Możesz dodawać, usuwać, modyfikować i przeglądać profile. Bez konieczności ponownego logowania aplikacja umożliwi szybkie przełączanie się między utworzonymi profilami. Utworzony profil może pełnić rolę wizytówki z kodem QR, którą można udostępnić kontrahentowi.

Wystawianie faktur oraz ich korekt

W Aplikacji Mobilnej KSeF szybko i sprawnie wystawisz fakturę lub jej korektę. Fakturę możesz wystawić w dowolnym miejscu, telefon zawsze masz ze sobą. Jeżeli zabraknie czasu na wystawienie faktury, możesz zapisać jej kopię roboczą i dokończyć wprowadzanie faktury później. Poprawna wysyłka faktury gwarantuje, że znajdzie się ona w KSeF, a więc wszystkie niezbędne formalności zostaną dopięte.

Zarządzanie nabywcami

Zarządzaj nabywcami (dodawaj, usuwaj, modyfikuj, przeglądaj). Aplikacja umożliwia utworzenie listy nabywców, abyś nie musiał za każdym razem wprowadzać ich do faktury. Wybór nabywcy z listy przyspieszy wystawienie faktury.

Zarządzanie rachunkami bankowymi

Aplikacja umożliwia utworzenie listy rachunków bankowych przedsiębiorcy. Możesz dodawać, usuwać, modyfikować i przeglądać swoje rachunki bankowe. Wybór rachunku bankowego z listy przyspieszy wystawienie faktury.

Zarządzanie fakturami oraz ich korektami

Aplikacja umożliwia wyszukiwanie faktur wysłanych do KSeF w ramach konkretnego przedsiębiorstwa. Faktury można przejrzeć, pobrać na urządzenie lub udostępnić.

Weryfikację istnienia faktury w KSeF

Za pomocą Aplikacji możesz zweryfikować, czy otrzymana faktura została wystawiona w sposób prawidłowy i znajduje się w KSeF. Wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na fakturze.

Kontakt

Masz pytanie dotyczące Aplikacji Mobilnej KSeF?
Skontaktuj się z nami.

Napisz na: info.ksef@mf.gov.pl

""

Materiały

Przygotowaliśmy zestaw oficjalnych materiałów związanych z Aplikacją Mobilną KSeF. Zachęcamy do korzystania.

Materiały do pobrania

Regulamin aplikacji

Deklaracja dostępności

podatki.gov.pl
Serwis Ministerstwa Finansów

Opublikowano: 22.01.2024

Zmodyfikowano: 07.06.2024

Opracowanie: Redakcja Portalu Podatkowego

02 Kreska Podstawowy Kolor Czerwone Tlo
podatki.gov.plSkontaktuj się z nami
Fe

Treści zamieszczone w serwisie udostępniamy bezpłatnie. Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów. Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.

Ue