Konsultacje projektu specyfikacji oprogramowania interfejsowego KSeF


07.05.2024

  • Ministerstwo Finansów przekazuje do konsultacji projekt specyfikacji oprogramowania interfejsowego zawierającej nowe funkcjonalności w zakresie obowiązkowego KSeF.
  • Zapraszamy do przesyłania uwag do projektu w terminie do 19 kwietnia br.

W związku z konsultacjami projektu rozwiązań prawnych w zakresie obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) przedstawiamy projekt zmienionej specyfikacji oprogramowania interfejsowego KSeF https://www.podatki.gov.pl/ksef/konsultacje/

Nowe rozwiązania to m.in. wystawianie faktur offline lub w trybach awaryjnych oraz integracja Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF) z KSeF.

Zapraszamy do przesyłania uwag dotyczących tej specyfikacji. Prosimy o przesyłanie opinii w wersji edytowalnej na adres: info.ksef@mf.gov.pl w terminie do 19 kwietnia 2024 r.

podatki.gov.pl
Serwis Ministerstwa Finansów

Opublikowano: 03.04.2024

Zmodyfikowano: 07.05.2024

Opracowanie: Redakcja Portalu Podatkowego

02 Kreska Podstawowy Kolor Czerwone Tlo
podatki.gov.plSkontaktuj się z nami
Fe

Treści zamieszczone w serwisie udostępniamy bezpłatnie. Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów. Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.

Ue